O Galerii

Chociaż naszą działalność artystyczną rozpoczęliśmy prawie dwadzieścia lat temu to dopiero w roku 2016 uruchomiliśmy pierwszą galerię autorską z możliwością kupna naszych prac pod adresem www.kotarbadesign.com. Przez wiele lat konsekwentnie wsłuchiwaliśmy się w głosy naszych klientów i przyjaciół, którym w tej chwili, korzystając z okazji ponownie dziękujemy za słowa zarówno wsparcia jak i konstruktywnej krytyki. Owocem tych działań jest obecna galeria autorska, z którą budować będziemy społeczność skupioną wokół dynamicznie się rozwijającego, polskiego rynku sztuki. Będziemy się starać i systematycznie wzbogacać ofertę o nowe prace i projekty.

Realizujemy również indywidualne zamówienia na podstawie odrębnych umów zleceń.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowane prace były najwyższej jakości materiałowej i artystycznej. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszej galerii autorskiej stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: biuro@kotarbadesign.com lub telefonicznie pod numerem: +48 606 918 290